Objavljuje Hrvatski Ratnik
Ana Kasperian je na platformi X objavila da je Izrael ‘zao i genocidan te da je uništio SAD’. Unatoč napadima ne pada joj na pamet ispričavati se. U isto vrijeme Netanyahu, pravdajući agresiju na Iran, izjavljuje da Isus Krist nije ništa bolji od Džingis-kana. U međuvremenu Izrael upućuje prosvjed međunarodnoj zajednici tvrdeći da Iran svjesno i sustavno cilja civilna područja u gradovima kao što su Tel Aviv, Jeruzalem i Dimona…
Ana Kasparian, žena s mudima se ne ispričava
Ana Kasparian, američka voditeljica emisije ‘Mladi Turci’, inače porijeklom Armenka, u videu koji je izazvao goleme reakcije, poslala je poruku Izraelcima da su omraženi u cijelom svijetu te ih optužila da se ponašaju poput ‘apsolutnih demona’ dok istovremeno tvrde da su izabrani Božji narod, te poručila je kako se njena kritika ne odnosi na samu religiju – judaizam – već na ubijanje civila.
Na platformi X je objavila da je Izrael ‘zao i genocidan te da je uništio našu zemlju’ (SAD op.a.). Iako su ju mnogi proglasili antisemitkinjom, što je danas uobičajeno za bilo koga tko progovori bilo što protiv izraelskog cionističkog režima, nije se dala smesti niti se pokušla ispričati, i nije povukla niti jednu svoju izjavu. Eto, to je žena s ‘mudima’ !!!
Netanyahu usporedio Isusa Krista s Džingis Kanom
U isto vrijeme izraelski premijer, Benjamin Netanyahu, izazvao je bijes kršćanskog svijeta nakon što je na konferenciji za novinare 19. ožujka 2026. godine brutalno ponizio temelje kršćanstva.
Pravdajući vojnu operaciju protiv Irana Netanyahu je izjavio da Isus Krist nije ništa bolji od krvoločnog osvajača Džingis-kana.
Ustvrdio je da “zlo pobjeđuje dobro ako ste dovoljno bezobzirni i moćni” što je protivno onome u što svi kršćani vjeruju. On, koji traži podršku kršćana svom cionističkom režimu, time pljuje u lice svakom kršćanskom vjerniku koji Isusa Krista štuje kao Kralja mira i simbol pobjede nad zlom.
Netanyahu se očito svjesno predao na stranu zla, a kako se čini toga su svjesni i Izraelci koji skoro svakodnevno prosvjeduju ulicama Tel Aviva protiv cionističko-američke agresije na Iran.
Sotona od svojih sljedbenika traži otvorenu i bezuvjetnu podršku te pljuvanje i ponižavanje njegova najvećeg protivnika Isusa Krista, tako da je ova izjava u neku ruku priznanje pripadništva izraelskog premijera i cionističkog režima sotoni.
Nazvati našeg Spasitelja ‘naivnim’ u usporedbi s jednim od najvećih koljača u povijesti, razotkriva duboki antikršćanski sentiment koji se godinama pokušava sakriti iza političkih fraza o ‘zajedničkim vrijednostima’.
Znači, Netanyahu sada otvoreno poručuje da mu kršćanski moral ne znači ništa u usporedbi s kultom surove sile i bezobzirnosti, te se postavlja pitanje koja je stvarna cijena savezništva nekih kršćana s onima koji Krista smatraju inferiornim u odnosu na mongolske osvajače i je li ovo konačno skidanje maske izraelske politike prema kršćanima?
Usput, Izrael je po prvi put u povijesti na neodređeno vrijeme zatvorio crkvu Svetog Groba.
Ali još uvijek ima onih novootkrivenih kršćana koji smatraju da su svi Izraelci odabrani Božji narod. Izrael ima 13 plemena, za 12 se pouzdano zna gdje su, 13. je tzv. Izgubljeno pleme koje bi to stvarno moglo biti, ali nitko sa sigurnošću ne zna ni tko su ni gdje su.
Uglavnom, odabrani Božji narod nisu cionisti, a niti oni koji su birali cioniste da vladaju Izraelom, nego su to sljedbenici Isusa Krista, definitivno.
Licemjerja cionističkog režima
Izraelski vojni i politički vrh uputio je službeni prosvjed međunarodnoj zajednici tvrdeći da Iran svjesno i sustavno cilja civilna područja u gradovima kao što su Tel Aviv, Jeruzalem i Dimona.
Prema izvješćima s terena, iranske rakete i bespilotne letjelice pogodile su stambene četvrti što izraelske vlasti karakteriziraju kao neetične, ilegalne i čiste ratne zločine.
Karma je ‘kurva’. Iste te izraelske vlasti ne smatraju ratnim zločinom bombardiranje iranske škole za djevojčice, u kojoj je poginulo 165 curica od 7 do 12 godina, ciljanje bolnica, kola hitne pomoći, postaja civilne policije, stambenih zgrada, rafinerija, civilne infrastrukture…
Izraelci su najavili nastavak operacije Lavlja rika i prijete da će udari na iransku vojnu infrastrukturu biti još jači sve dok se ne ukloni izravna prijetnja za izraelske građane, dok Teheran tvrdi da su njihovi postupci legitiman odgovor na prethodne napade u kojima su stradali visoki iranski dužnosnici, uključujući i samog vrhovnog vođu.
Sukob se ne smiruje, a civilne žrtve prijavljuju se s obje strane. Regija se suočava s humanitarnom katastrofom koja pogađa i susjedne zemlje poput Ujedinjenih Arapskih Emirata i Saudijske Arabije.
Postoje stare poslovice koje se mogu primijeniti na cioniste i njihovo ponašanje: ‘Tko pod drugim jamu kopa sam u nju pada’ i ‘Kako siješ tako ćeš i žeti’, a kod nas se udomaćila i ona: ‘Kad posiješ teror požanješ Oluju’.
P.S. Hrvatski Ratnik je protiv svakog rata jer u svakom ratu ginu obični ljudi – vojnici i civili – dok beštije, koje ga pokreću ‘u ime naroda’, skrivaju se na sigurnoj udaljenosti. Nama je žao i suosjećamo sa svakom nevinom žrtvom jer SAMO VOJNIK KOJI JE BIO U RATU ZNA ŠTO JE RAT.
IZVOR 1: Činjenice/Facebook
IZVOR 2-3: Hrvatski kanal/Facebook
“Jer kao što munja izlazi od istoka i bljesne sve do zapada, tako će biti i dolazak Sina čovječjega.” (Matej 24,27).
Zapratite nas na društvenim mrežama, pozovite i druge da nas zaprate:
Udruga Hrvatski Ratnik