Hrvatski Ratnik nikoga ne mrzi i ne psuje Boga ni svetinje
https://t.me/hrvatskiratnik info@hrvatskiratnik.hr

Dnovinari, na sebe najprije sapun pa onda parfem! Jude i Orjunaši!

Objavljuje Hrvatski Ratnik

Osim utakmice reprezentacije koju igramo protiv Engleske u Dalasu tu je jako puno vijesti koje valja prokomentirati. Broj jedan je odvratna predstava za roditelje i djecu u istarskoj općini Tar-Vabriga pored Poreča. Broj dva je incident koji se dogodio na Hvaru s Torcidinim navijačima i dva ‘nedužna konobara’ iz Srbije. A treći je izjava Luke Modrića kako neće nositi LGBTQ traku na rukavu, mada to nitko nije ni tražio. Pa ajmo redom…

ŠOKANTNE SCENE LGBT PREDSTAVE PRED NAJMLAĐIMA U ISTRI

Najdegutantnije nešto što smo mogli vidjeti je upravo ova LGBTQ+- predstava koja je izvedena pred roditeljima i djecom u općini Tar-Vabriga pored Poreča koju možete pogledati na poveznici…

https://www.facebook.com/reel/1572787354272410

Ovaj je dvojac, pod etiketom obiteljskog programa, posjetiteljima, sudeći po videu i slikama, uglavnom obiteljima s malom djecom, podvalio klasičnu LGBTQ propagandu u njenom eksplicitnom obliku.

Kao što se vidi u videu videu, muškarci u tridesetim godinama se ljube, simuliraju homoseksualni odnos i ejakulaciju. Koriste rekvizite kao što su umjetna spolovila i lutke beba koje vade iz međunožja muškarca koji je u položaju koji implicira ginekološki pregled.

U više navrata glumci se međusobno špricaju bijelom pjenom, mlazovi te pjene dolaze iz položaja u visini njihovih kukova. I najtužnije od svega, na snimci se razaznaje da predstavu gledaju djeca u velikom broju.

Gdje je reakcija pravobraniteljice za djecu i pravobraniteljice za ravnopravnost spolova Višnje Ljubičić? Dugogodišnji načelnik općine Tar-Vabriga ujedno i predsjednik Turističke zajednice je nekadašnji IDS-ovac, a danas nezavisni Nivio Stojnić, dok je direktorica Sanja Žužić. – piše telegram kanal ‘Mi u Svijetu ISTINE’.

Slažem se s Matom Lukićem i njegovim komentarom kako je negativac mjeseca otac s kontrovezne snimke koji je pognuo glavu u ovoj bolesnoj predstavi.

Pozvan je, kao i ostali roditelji s desecima djece, na obiteljsku predstavu, a dočekali ga ovi poremećeni prizori. Sagnuo je glavu kao noj u pijesak, dok mu dijete gleda bolesno nakaradnu predstavu od koje će imati traume. Svaka ti čast! I Bogu hvala da nisi bio moj otac. Nikoga ne zanima što rade ljudi doma u 4 zida, ali ne dirajte nam djecu! – komentira Mate Lukić.

Istu predstavu je komentirao i RTL-ov Boris Mišević riječima: “Pa za ovo se policija zove. Vrlo jednostavno. Sramota pred djecom.”

A ja bih rekao da je ne samo sramota nego i kazneno djelo zbog kojeg bi odgovorni trebali završiti u zatvoru.

Boris Mišević se i ranije oglasio vezano uz prijenos Thompsonova koncerta na HTV-u: “Svaka čast na hrabrosti za emitiranje ovog produkcijskog audivizualnog spektakla najviše razine. Pa neće nama Europa govorit što smijemo a što ne. Ovo je Hrvatska 500 K ljudi. I dobronamjeran savjet: Svaki političar koji sutra bude ovo, u svom teatralnom meltodownu zbog kao ‘ustaša’ iz fakin 45-te, pljuvao tako pokazuje nekulturu i nepoštovanje prema zemlji u kojoj živi. Razmislite dobro i ajmo zajedno u bolju budućnost.”

Hvala Borisu na ovome, ne samo što je normalan čovjek nego i što je Srbin koji poštuje zemlju u kojoj živi i zarađuje kruh svoj svagdašnji.


JUDE I ORJUNAŠI MEĐU NAMA

Na Hvaru se dogodio incident o kojem su svi mediji brujali u stilu “naoružani pripadnici Torcida napali nedužne Srbe, konobare…”

Da istina i nije baš onakva kako nam ju prezentiraju glavnostrujaški mediji doznamo kasnije. Najbolji primjer koliko nam mainstream mediji peru mozak donosi Facebook stranica ‘Zaboravljena istina’ čiji zanimljivo sročen komentar prenosimo…

JUDE I ORJUNAŠI MEĐU NAMA

Danas tijekom dana sam tek shvatio koliko je Juda i Orjunaša među nama, čitajući komentare na incident koji se dogodio na Hvaru s Torcidinim navijačima i dva ‘nedužna konobara’ iz Srbije. Podsjetimo se:

Probudim se danas, sjednem, pijem kavu, čitam vijesti, a kad ono ljevičarski portali opet divljaju i svaka druga Ustaše, Thompson, HDZ, fašizacija, NDH, Plenković…

Pa ajmo malo uključit mozak i vidjet. Kada pročitaš njihove članke to ovako zvuči: “Pripadnici navijačke skupine Torcida naoružani napali nedužne Srbe, konobare.”

PAJDO MOJ, TEŠKO. Kasnije tijekom dana dođemo do prave istine:

“Zamislite! Dođeš u tuđu državu zaraditi za kruh… U mirni turistički Hvar! Skineš se namjerno gol do pasa da bi provociarao okolinu i šetaš mistom, a cila leđa istetovirana likom Draže Mihajlovića i imenom nogometnog kluba Crvena Zvezda!!!”

Ako to nije provokacija što onda je??? I sada se diže halabuka oko toga zašto ih je Torcida tila napasti, a policja to spriječila! Zamislite da se to recimo desilo u Beogradu, eto u Knez Mihajlovoj, mislite da bi netko naš izvuka živu glavu??? Teško i nikako !!!

ZATO DNOVINARI NA SEBE NAJPRIJE SAPUN PA ONDA PARFEM !!!

Dobra vijest je da su konobari-provokatori dobili izgon iz Hrvatske.


NEĆE NOSITI LGBTQ SIMBOL

Vijest koja se reciklira po društvenim mrežama je stara izjava Luke Modrića sa svjetskog prvenstva u Kataru gdje je izjavio kako neće nositi LGBTQ simbol duge na nadolazećim utakmicama: “Nogomet bi trebao biti usmjeren na ono što se događa na terenu – natjecateljski duh, izvedbu igrača i rezultate utakmica – a ne na političke ili društvene pokrete!”

Luki Modriću svaka čast za ovu izjavu na prošlom svjetskom prvenstvu u nogometu koje se održavalo u Kataru, ali na ovom svjetskom prvenstvu u SAD nitko to niti ne traži od igrača. Ipak je Trump predsjednik Sjedinjenih Država.

SRETNO VATRENIMA!!!


“Bježite od bluda! Svaki drugi grijeh koji čovjek učini, izvan tijela je; a bludnik griješi protiv vlastita tijela. Ili zar ne znate? Tijelo je vaše hram Duha Svetoga…” (1. Korinćanima 6,18-20)

Zapratite nas na društvenim mrežama, pozovite i druge da nas zaprate:

UHR – Viber

Udruga Hrvatski Ratnik

Jedan komentar
Ostavite vaš komentar

Jedan komentar
  1. Mene boli da je u hrvatskom narodu bilo Juda i Orjunaša i prije hebene Yugoslavije!!!
    To nam lijepo svjedoči A.G.Matoš koji je imao tu “sreću” da nije doživio ni 1918.tu ni 1945.etu,a ostavio je antologijsku pjesmu na temu Juda u Hrvata.