Hrvatski Ratnik nikoga ne mrzi i ne psuje Boga ni svetinje
https://t.me/hrvatskiratnik info@hrvatskiratnik.hr

Sve oko nas miriše na 90-e, lica nova scena ista! – by Mario Maks Slaviček

Objavljuje Hrvatski Ratnik

I dok unutrašnji i vanjski neprijatelji koordinirano od 2000. godine uništavaju Hrvatsko biće i dovode u pitanje ravnopravno poimanje i provođenje demokracije moj narod spava i čeka da netko drugi rješava stvari… Nema tko… Izdali ste sebe i svoje pretke, izdali ste sve one koji su ginuli za Hrvatsku kakvu smo generacijama sanjali. Izdali ste time i Boga. Jer ste lijeni perom neprijatelja poraziti… – piše Mario Maks Slaviček…

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti…

Dokle god bude Četnika i Partizana u Hrvatskoj bit će i nas Ustaša, stoga…

BRAĆO USTAŠE, HRVATICE I HRVATI !

Obraćam vam se ovako jer nas tako tituliraju unutrašnji i vanjski neprijatelji, tituliraju nas Ustašama kojekakvi dezerteri, ratni profiteri i izdajnici.

Nazivaju oni tim imenom svakog onog tko je rodoljubno i domoljubno spreman čuvati Hrvatsku u svakom pogledu.

Sve oko nas miriše na 90-te, lica nova scena ista. Nisu barikade fizičke ali su zakonske, medijske i mentalne.

Mi koji smo bili za Hrvatsku u svakom smislu, kako mišlju, vjerom, perom, riječju… tako i djelom tih 90-tih, i svi koji i dan danas tako promišljajmo i tu ideju i ideal Hrvatske za koju smo ginuli sanjamo… Mi smo za njih Ustaše. Bili smo Ustaše i ostali Ustaše za sve one oko nas koji tako ne promišljaju. Baš kao što su bili i naši preci.

Mi koji tražimo da se sve revidira, preokrene i makne ljaga laži i manipulacija, mi koji tražimo i očekujemo da se otkrije istina od Jasenovca preko Križnog puta do jama i fojbi, mi smo i danas za sve te komunjare, za sve te Srbe i posrbice u Hrvatskoj, koji su toliko zla nanijeli našoj Domovini i narodu, Ustaše.

Ustaše su nas zvali oni koji su nas 90-tih napali iz vojarni JNA pod stijegom Jugoslavije i petokrakom. Ustaše su nas nazivali oni koji su došli s druge strane Dunava u kilometrakim kolonama tenkova i artiljerije pod oznakama petokrake i kokarde… koji su dolazili zajednički paliti i ubijati od Vukovara do Prevlake.

A Ustašama nas eto i dan danas zovu njihova pokoljenja, njihovi sljedbenici, i to u našoj, oni bi rekli ustaškoj, Hrvatskoj.

I tako, eto mene Ustaše i ponosan sam na taj naziv kad vidim koga danas i zbog čega nazivaju Ustašom. Još ponosniiji sam danas biti tituliran nazivom Ustaša kad se sjetim kako smo mi Ustaše obranili Hrvatsku od četnika i partizana 90-tih.

Vrijeme je za novu generaciju Ustaša, i na Rivi i na Jelačić Placu, vrijeme je da Ustaše Ustanu i zaštite ono što su 90-tih četnici i Partizani htjeli porobiti, jer to eto žele i danas i jučer i svaki dan… svaki dan od kad su ih abolirali, od kad su im oprostili i od kad ih nisu lustrirali i povijesne događaje revidirali.

Valja se nama Ustašama Ustati i opet braniti

Nije agresija puškom već perom, medijima i političkim djelom. Što ne znači kako ne bi mogla postati. 90-tih su se skrivali, kapute, retoriku, iskaznice i uvjerenja mijenjali. 90-tih smo se branili i oslobađali od njihovih predaka koji su naše pretke zatukli i pobacali u jame i fojbe.

Nismo se oslobodili niti komunizma niti komunista, nismo se oslobodili ni velkosrpske hegemonije niti srpskih laži i srbijanskog mita.

Nije HDZ Hrvatsku od ničega osim od imovine oslobodio. HDZ je napravio kompromis, bio i ostao smokvin list kojim su se prikrili drugovi iz Komiteta kako bi sačuvali glave od hrvatske dijaspore, dok i nju ne ispremreže.

Dr. Tuđman i njegov ondašnji HDZ je koliko toliko, zbog onih domoljuba iz dijaspore i Domovine kojih više nema, zamaskirao činjenicu kako ga je SKH preuzeo i preustrojio.

Zamaskirao je, razvidno je danas za onog tko promišlja svojom glavom, taj i takav HDZ i njegovo vodstvo činjenicu kako se ni ondašnji ni današnji HDZ ne bori protiv komunizma i komunista, hrvatskih Srba i velikosrpske ideje, nego ih je pozicijama, novcem, zakonskom zaštitom, ustavnim odredbama… itekako zaštitio. Nije ih porazio, pobijedio… nego potkupio i podmitio.

I da nije Slobo bio lakomi bolesni megaloman koji je krenuo oružanom silom na Hrvate, i odmetnute drugove komuniste u Hrvatskoj, čini se kako bi već pomalo zaboravljeni prijedlog Tuđmana glede konfederativnog uređenja Jugoslavije itekako prošao i ranije bi se zbilo ovo što nam se danas zbiva.

Ti drugovi iz Komiteta, privremeno u demokratske kapute odjevenog ondašnjeg HDZ-a, koji je u dva tri dana nakon osnutka, po riječima dr. Hebranga, dao podjarmiti KPJ-KPH, i njihovo potomstvo i danas vladaju Hrvatskom u liku Plenkovićevog HDZ-a i Milanovićevog SDP-a, uz njihove derivate na obje strane političkog spektra.

A kad se samo sjetim prijedloga plana Z-4, postavljam si pitanje tko je tu kome i za koga i što ratovao, tko je za koga i zašto gubio glavu? I tu smo imali sreće više negoli pameti pa taj z-4 oni nisu prihvatili.

I danas, umjesto da mi kao pobjednici nad idejom komunizma i velikosrpstva, koja nas je desetljećima ubijala i rastjerivala, napravimo Hrvatsku po mjeri Hrvata, s prohrvatskom vlašću i prohrvatskim političarima i politikama, zakonima i ustavnim odrednicama, revidiramo sve ono što nam je to velikosrpstvo i komunizam lažima nametao i čime nas je potčinjavalo… mi umjesto toga imamo državu, stranke u vlasti, političare i vlast koja čuva i štiti agresore, komunizam, komunističku ideju, ideologiju, ikonografiju i sljedbenike… čuva i štiti velikosrpsku ideju i kroji politiku za one koji Hrvatsku nisu željeli već su činili i čine sve kontra nje i njene povijesti, naroda, običaja, vjere i tradicije.

Pa dobro, jesi li ti moj Hrvatski narode normalan? Zar ne vidiš kraj zdravih očiju i ne čuješ kraj zdravih ušiju tko ti zlo i štetu čini?

Izgradnjom 40 srbijanskih centara po Hrvatskoj, i to po odluci ‘hrvatskih’ vlasti i politika, Srbi su ostvarili jednu od najvećih pobjeda i najvećih okupacija od 1918. do danas.

A tko im je to omogućio i zašto? Nisu Ustaše i ustaška djeca nego komunističko-partizanska. Ja još nisam nigdje vidio pojašnjenje zašto i koja je dobrobit za Hrvatsku i Hrvate tim činom postignuta?

I dok ti srbo-komunistički unutrašnji i vanjski neprijatelji koordinirano od 2000 godine, a i ranije, uništavaju Hrvatsko biće i dovode u pitanje ravnopravno poimanje i provođenje demokracije moj narod spava i čeka da netko drugi rješava stvari… Nema tko…

Izdali ste sebe i svoje pretke, izdali ste sve one koji su ginuli za Hrvatsku kakvu smo generacijama sanjali, Hrvatsku bez tereta komunističko-partizansko-srbijanskih laži, Hrvatsku u kojoj će temelj biti Hrvatske povijesne, kulturološke i narodne vrednote.

Izdali ste time i Boga, ulijenili se, opustili i prepustili sve ono što smo zajednički stvorili neprijatelju u ruke. Porazio nas je i okupirao isti onaj neprijatelj koji to nije uspio puškom. Porazio nas je perom. Jer ste vi lijeni jednom u 4 godine, jedne svete nedjelje nakon mise, perom tog neprijatelja poraziti….

I da ne duljim, puno sam toga u ovih 25 godina političkog aktivizma kazao i upozorio, što perom, što riječju, što djelom. Ostaje mi samo Vjera, vjera kako će dragi Bog opet okupiti potreban broj domoljuba koji će sve ovo što sam napisao ispraviti i Hrvatsku napraviti kakvom smo ju sanjali 90-tih i prije.

A okupit će dragi Bog koliko nas bude trebalo. Okupio je i prije, zna Bog kako je svega što vrijedi stvorio malo, kako zlata tako i Hrvata.

Zna Gospod Bog kako će, dokle god bude protiv Hrvatske okrenutih komunista, četnika i partizan, u obranu stati i ustati nas Ustaša koji smo BOGU VJERNI – ZA DOM SPREMNI !

Kako u ratu, tako i u miru. Na bojišnici il’ na Rivi, kad god se na Hrvatsku i tko god nam na Hrvatsku nasrne ili je ugrozi, bilo iznutra ili izvana, nama je svejedno, gorit će nebo i zemlja…

Tko se slaže neka podijeli.

Tko se ne slaže neka argumetirano komentira.

U ime Hrvatskog Vojničkog Reda
ČUVARI DOMOVINE
Mario Maks Slaviček
emeritus miles


Psalam 119,23 “Makar i glavari zasjedali i govorili protiv mene, sluga tvoj razmišlja o propisima tvojim.”

Zapratite nas na društvenim mrežama, pozovite i druge da nas zaprate:

UHR – Viber

Udruga Hrvatski Ratnik

5 komentara
Ostavite vaš komentar

5 komentara
  1. Bravo Slavicek uvijek spremi i Bogu i DOMOVINI vjerni.. Drago mi je da postoje pravi HEROJI i danas. Najvise boli bas koji de busaju u Prosa danas su HDZ- ovi podrepci. Prodali se za judine skude. Pljuju Po nama braniteljima i. Drze i odontavsju sta god KOMUNJARE i SRBI pozele, nema oh nitko sprijeciti. I gamadi komunistickoj polarste gut SRBIJE i GOLOG OTOKA. Gdije im je mjesto.
    Nazalost mnogo od nas BRANITELJI su vec i vremesni. A nasu mladost Nema tko pokrenuti. KAKVA JE TO DEMOKRACiJA GDIjE SE PLJACKA DRZAVA KOJA JE KRVLJU STVORENA??

  2. Kad god treba za Dom dajem život , dajem ga za sve mlade Hrvate koji se rađaju, koji su se rodili na ovoj grudi i koji će ostati braniti ovu Hrvatsku Grudu. Uvijek sam za Dom spreman dati svoj život. Hrvat sam i tako se osjećam a ako me zovu Ustaša radi hrvatstva ja znam tko su oni.

  3. Do slova istina. Dok narod ne progleda i ne svrgne ove nema promjene. Izgleda da većina mora dobro dobiti po glavi da progleda. Hvala Isusu da je naša vječna Domovina na Nebesima ali ne nadajmo se Nebeskoj Domovinu tako skoro ako ovdje na Zemlji nismo sposobni provoditi pravdu.